Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-12-10

Bomba witaminowa prosto z Akuny!

Wszechobecny stres i zabieganie są największymi wrogami dobrego zdrowia i samopoczucia. Przyczyniają się nie tylko do złej diety, obfitującej w wysokoprzetworzone jedzenie spożywane nieregularnie i w pośpiechu, ale przede wszystkim powodują znacznie gorsze wchłanianie i tak już ubogich zasobów składnikowych dostarczanych organizmowi. Leki, mocna kawa i herbata oraz inne używki powodują jeszcze większe spustoszenia, wypłukując resztki cennych zasobów.

Aby bronić się przed całkowitym wyjałowieniem organizmu, należy bezwzględnie zadbać o systematyczne dostarczanie mu niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania mikro- i makroelementów, witamin oraz substancji odżywczych. Jednak nie jest to tak proste, jak przyjęcie dowolnej tabletki zawierającej jakieś tam witaminy. Żeby dostarczane organizmowi składniki zostały maksymalnie wykorzystane, potrzebne jest odpowiednie środowisko umożliwiające dobre wchłanianie poszczególnych frakcji. Nie mniejsze znaczenie ma również prawidłowy dobór zestawu i proporcji poszczególnych związków czynnych.

Nowoczesny preparat Mastervit jest kompozycją odpowiednio dobranych ekstraktów ziołowych oraz witamin, których optymalne proporcje umożliwiają niemalże całkowite wchłanianie, stymulując ich wzajemane oddziaływanie na organizm. Co ważne, poszczególne składniki są przyswajane przez organizm dokładnie w takim stopniu, w jakim dany organizm ich potrzebuje indywidualnie, w zależności od płci, wieku i stanu zdrowia. Dzięki temu Mastervit jest preparatem wszechstronnym, sprawdzającym się jako całoroczny suplement diety dla całej rodziny.

Jest skuteczny i bezpieczny dla organizmu, nie powodując skutków ubocznych oraz nie obciążając organizmu zbędnymi nieprzetworzonymi produktami przemiany materii. Działa delikatnie, ale skutecznie, wpływając na poprawę poszczególnych funkcji organizmu. Dzięki wysokiej zawartości witamin C i E buduje odporność, nadwyrężoną chorobami i przeciążeniem, poprawia wydolność psychofizyczną, rewitalizuje i dodaje energii, a także pomaga utrzymać delikatną równowagę kwasowo-zasadową w organizmie. Dostarcza naturalnych antyoksydantów, które aktywnie chronią komórki przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników, odpowiadających za przedwczesne starzenie się i ryzyko wystąpienia nowotworów. Wreszcie Mastervit wpływa pozytywnie na pracę układu trawiennego i hormonalnego, które zwykle jako pierwsze szwankują w przeciążonym organizmie.

Wiecej o Mastervit znadziecie na stronie produktu
pixel