Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2017-12-10

Pierwiastkowe Trio z Akuny - Minerały i Pierwiastki 4:2:1 Start !

Organizm ludzki nie potrafi samodzielnie wytwarzać poszczególnych składników odżywczych, niezbędnych mu do prawidłowego funkcjonowania. Większości nie potrafi też magazynować. Dlatego konieczne jest systematyczne dostarczanie poszczególnych mikroelementów w odpowiedniej dawce tak, by mogły one zostać wchłonięte w odpowiedniej ilości i wykorzystane w procesach metabolicznych i odżywczych.

Jednymi z ważniejszych składników są magnez, wapń oraz fosfor. Wszystkie trzy są potrzebne zwłaszcza do prawidłowego działania układu krwionośnego, wpływają na proces budowy i stanu kości i zębów oraz odpowiadają za stan układu nerwowego. Jednocześnie bardzo często odnotowywane są znaczne niedobory tych pierwiastków w organizmie, spowodowane przede wszystkim stosunkowo trudnym wchłanianiem ich z przewodu pokarmowego, a także nieprawidłową dietą połączoną z nadużywaniem kawy i herbaty, które wypłukują i tak już deficytowe składniki.

Preparat Onyx Plus pomaga uzupełniać niedobory przede wszystkim trzech wymienionych elementów. Jest to doskonale zbilansowana mieszanka ekstraktów roślinnych zawierająca optymalne proporcje magnezu, wapnia i fosforu (w stosunku 4:2:1) oraz witaminę D3. Unikalna receptura umożliwia uzupełnianie potrzebnych pierwiastków w idealnie potrzebnych ilościach. Płynna formuła pozwala na szybkie i wyjątkowo skuteczne przyswajanie ich bez niepotrzebnego obciążania wątroby i nerek w uboczne produkty metabolizmu.

Onyx Plus jest polecany szczególnie osobom cierpiącym na dolegliwości i schorzenia spowodowane brakiem w diecie opisanych pierwiastków na przykład sportowcom, których organizm jest narażony na zbyt intensywne wydalanie ich wraz z potem. Uzupełnianie niedoborów pomaga również szybciej i skuteczniej regenerować mięśnie po intensywnym wysiłku fizycznym i zapobiega ich skurczom. Po Onyx Plus powinny sięgnąć także osoby narażone na długotrwały stres oraz cierpiące na zaburzenia trawienia. Zawartość w preparacie skorelowanych ze sobą magnezu i wapnia wspomaga działanie enzymów trawiennych i poprawia metabolizm komórkowy. Ponadto pierwiastki te wzmacniają układ krwionośny, w szczególności serce i regulują ciśnienie krwi.


Wiecej o Onyx Plus znajdziecie tutaj
pixel