Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Aktualności

Ciekawostki dotyczące stosowania produktów Akuny
Ciekawostki dotyczące stosowania produktów Akuny -  na pytania odpowiada członek rady naukowej Akuny - dr. Jaromir Bertlik - sprawdź koniecznie teraz! Jak stosować produkty w róznych przypadkach, co jest pomocne przy szczególnych schorzeniach - wszystko w jednym miejscu.
Czytaj więcej
Jak nowo narodzona [OSTEOPOROZA]
Reportaż o Pani Bronisławie, która po wypadku nie mogła chodzić o własnych siłach. Teraz planuje długie, zimowe spacery. Dzieki produktom firmy Akuna wróciła do zdrowia - zapraszamy do lektury.
Czytaj więcej
Wpływ braku selenu na ludzki organizm
Historia zna wiele przykładów, kiedy związek czy substancja uważane pierwotnie za szkodliwe dla człowieka, okazywały się w określonych sytuacjach wręcz niezbędne. Podobnie było z selenem – pierwiastkiem, który aż do połowy XX wieku uważany był za toksyczny. Dopiero w latach 60. odkryto, że selen pełni bardzo ważne funkcje w organizmie. Jest to pierwiastek śladowy, czyli jego ilość znajdująca się w organizmie ludzkim jest znikoma, jednak braki selenu niosą za sobą bardzo poważne skutki.
Czytaj więcej
Bomba witaminowa prosto z Akuny!
Aby bronić się przed całkowitym wyjałowieniem organizmu, należy bezwzględnie zadbać o systematyczne dostarczanie mu niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania mikro- i makroelementów, witamin oraz substancji odżywczych.
Czytaj więcej
Witamina C ważna, jak nie najważniejsza
Witamina C jest jedną z najważniejszych witamin, z których na co dzień korzysta organizm ludzki. Jej działanie jest tak różnorodne i wszechstronne, że ciężko nawet w skrócie kompleksowo je opisać. Zapraszamy do środka :)
Czytaj więcej
pixel