Darmowa dostawa od 50,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rabaty 40% AKUNA - ALVEO Najtaniej w Polsce

Interesują Cię największe rabaty? Znasz Alveo lub inne suplementy firmy Akuna? Nasz sklep otwiera nowe możliwości.

Na "dobry początek" oferujemy ceny obniżone o 30% w stosunku do cen katalogowych dodatkowo darmowa dostawa sprawia że nasz sklep spełnia oczekiwania każdego kto chce cieszyć się pełnią zdrowia i nie przepłacać. Po pierwszym zakupie otwiera się dla Ciebie możliwość najwyższych rabatów.

Kupując zestaw powitalny "Zestaw Powitalny Mix/Grape/Mint" osiągasz najwyższy próg rabatowy 40%, są to zestawy przygotowane specjalnie dla Ciebie, pełna kuracja ALVEO (w zestawie znajdują się 4 sztuki) wystarcza na 4 miesiące przy stosowaniu profilaktycznym dla jednej osoby. Warunkiem obowiązkowym jest założenie konta podczas zakupu oraz zakup bez użycia dodatkowych rabatów. Dalsze wskazówki znajdą Państwo na mailu podanym podczas zamówienia.

Rabaty dla naszych klientów są dożywotnie - raz osiągnięty poziom zniżek jest stały! Zamówienie zestawu powitalnego można dokonać w każdej chwili.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas 666 995 999.

Prosty system rabatów, dwupoziomowy 30% i 40%, został stworzony w odpowiedzi na liczne pytania klientów. Proste zasady i profesjonalna obsługa zapewniają wysoki standard obsługi i satysfakcji naszych klientów.

 

Zestawy  powitalne dostępne są tutaj: Zestaw Powitalny Mix/Grape/Mint

pixel